Leave Your Message
010203

ИЗБЕРЕТЕ ГО РЕШЕНИЕТО ЗА ИНДУСТРИЈА ВИЕ ПОТРЕБНО

индустриски производи

Производи
010203

за нас

Од своето основање, Qingdao Center Machinery Co., Ltd. е специјализирана за производство на линии за производство на пластични плочи и листови PET/PP/PE/ABS/PS, линии за производство на цевки со голем дијаметар од PE, антикорозивна опрема за челични цевки 3PE, и PE/PVC линии за производство на брановидни цевки со еден и двоѕид. , И разни линии за производство на пластични профили. Тоа е давател на услуги за производство на машини што интегрира технологија и увоз и извоз.

Компанијата се наоѓа во индустрискиот парк Jiaoxi, градот Кингдао, провинцијата Шандонг, каде што има богати ресурси и извонредни луѓе, кои ни обезбедуваат уникатни предности. Од основањето на компанијата, секогаш на прво место ги ставаме производството на производи и развојот на технологијата. Во однос на развојот на нови производи, инвестиравме во истражување и развој на напредна опрема, ангажиравме познати експерти за да формираат оддел за истражување и развој и воспоставивме редовен механизам за комуникација и состаноци со релевантните колеџи и универзитети за да ја сфатиме високата навремено завршување на истражувачката насока на производите.

 • 105
  +
  Национален патент
 • 33
  +
  Градови со покриеност на продажба
 • 41
  +
  Ѕвездени сервисни места
Гледај Повеќе

ТОПЛИ ПРОИЗВОДИ

Посветени да ви обезбедат производи со најдобар квалитет

01

НАШИОТ СЕРТИФИКАТ

сертификат 1
сертификат2
сертификат3
сертификати4
сертификат5
cer (4)qko
небото (5)6ai
небото (5) l1d
автомобил (4) часа
cer (1)ndb
сертификат 1
сертификат2
сертификат3
сертификати4
сертификат5
сертификат6
сертификат7
сертификат8
сертификат9
сертификат10
сертификат11
сертификат12
сертификат13
сертификат14
cer (1)ndb
cer (4)qko
небото (5)6ai
небото (5) l1d
автомобил (4) часа
cer (1)ndb
сертификат 1
сертификат2
сертификат3
сертификати4
сертификат5
cer (4)qko
небото (5)6ai
небото (5) l1d
автомобил (4) часа
cer (1)ndb
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728293031323334353637383940

Бренд за соработка

нашата мисија е да ги направиме нивните избори цврсти и точни, да создадеме поголема вредност за клиентите и да ја реализираме сопствената вредност

оган1gvf
марка2i28
марка3fr5
марка454ч
марка 50 пр
бренд6uyh
бренд7qcd
марка8g2i
марка93vq
марка10z6v
марка11gz4
марка126gv
бренд13qzb
марка 14м2
марка158ae

стапи во контакт

Ние сме среќни што имаме можност да ви ги обезбедиме нашите производи/услуги и се надеваме дека ќе воспоставиме долгорочна соработка со вас

истрага