Leave Your Message
010203

ZGJIDHNI ZGJIDHJEN E INDUSTRISË QË JU DUHET

produktet e industrisë

Produktet
010203

rreth nesh

Që nga themelimi i saj, Qingdao Center Machinery Co., Ltd. është specializuar në prodhimin e linjave të prodhimit të pllakave plastike dhe fletëve PET/PP/PE/ABS/PS, linjat e prodhimit të tubave me diametër të madh PE, pajisje kundër korrozionit të tubave prej çeliku 3PE, dhe linjat e prodhimit të tubave të valëzuar PE/PVC me një dhe dy mure. , Dhe linja të ndryshme prodhimi të profileve plastike. Është një ofrues shërbimi për prodhimin e makinerive që integron teknologjinë dhe biznesin e importit dhe eksportit.

Kompania ndodhet në Parkun Industrial Jiaoxi, Qingdao City, Provinca Shandong, ku ka burime të pasura dhe njerëz të shquar, të cilët na ofrojnë avantazhe unike. Që nga themelimi i kompanisë, ne gjithmonë kemi vënë në vend të parë prodhimin e produkteve dhe zhvillimin e teknologjisë. Për sa i përket zhvillimit të produkteve të reja, ne kemi investuar në kërkimin dhe zhvillimin e pajisjeve të avancuara, kemi punësuar ekspertë të mirënjohur për të ngritur një departament kërkimi dhe zhvillimi dhe kemi krijuar një mekanizëm të rregullt komunikimi dhe takimi me kolegjet dhe universitetet përkatëse për të kuptuar nivelin e lartë përfundimi i drejtimit të kërkimit të produkteve në kohën e duhur.

 • 105
  +
  Patenta kombëtare
 • 33
  +
  Qytetet e mbulimit të shitjeve
 • 41
  +
  Pikat e shërbimit Star
shikoni më shumë

PRODUKTET HOT

Të përkushtuar për t'ju ofruar produkte të cilësisë më të mirë

01

CERTIFIKATA JONË

certifikata 1
certifikatën 2
certifikata 3
certifikatat 4
certifikatën 5
cer (4)qko
qielli (5)6ai
qielli (5)l1d
makinë (4) orë
cer (1)ndb
certifikata 1
certifikatën 2
certifikata 3
certifikatat 4
certifikatën 5
certifikatën 6
certifikatën 7
certifikatë8
certifikata 9
certifikata10
certifikatë11
certifikatë12
certifikatë13
certifikatë14
cer (1)ndb
cer (4)qko
qielli (5)6ai
qielli (5)l1d
makinë (4) orë
cer (1)ndb
certifikata 1
certifikatën 2
certifikata 3
certifikatat 4
certifikatën 5
cer (4)qko
qielli (5)6ai
qielli (5)l1d
makinë (4) orë
cer (1)ndb
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728293031323334353637383940

Marka e bashkëpunimit

Misioni ynë është të bëjmë zgjedhjet e tyre të qëndrueshme dhe korrekte, të krijojmë vlerë më të madhe për klientët dhe të kuptojmë vlerën e tyre

zjarr1gvf
markë2i28
markë3fr5
markë454h
markë 50 p.sh
markë6uyh
markë 7qcd
markë8g2i
markë 93vq
markë10z6v
markë 11gz4
markë126gv
markë13qzb
markë 14 m2
markë158ae

merrni në kontakt

Ne jemi të kënaqur që kemi mundësinë t'ju ofrojmë produktet/shërbimet tona dhe shpresojmë të krijojmë një marrëdhënie bashkëpunimi afatgjatë me ju

hetim